Wtorek, 4 sierpnia 2020. Imieniny Dominiki, Dominika, Protazego

Biblioteka zaprasza przed i w wakacje

2018-06-08 12:00:00 (ost. akt: 2018-06-06 13:46:00)

BRANIEWO\\\ Spotkania, warsztaty, spacery, zajęcia edukacyjne, kluby, rajdy. Warto się przekonać, że działania Miejskiej Biblioteki Publicznej to nie tylko wypożyczanie książek. W najbliższym czasie odbędzie się wiele ciekawych przedsięwzięć.

11 czerwca, o godz. 17:00, biblioteka zaprasza na kolejną odsłonę Teatru przy Stoliku. Tym razem wysłuchamy błyskotliwej komedii austriackiego dramaturga, rozgrywającej się w gabinecie uznanego terapeuty specjalizującego się w konfliktach małżeńskich. Sztukę „Cudowna terapia” zaprezentują aktorzy związani na co dzień z Teatrem im. S. Jaracza w Olsztynie: Alicja Kochańska, Marcin Kiszluk i Artur Steranko. Spektakl odbędzie się w Spichlerzu Mariackim (ul. Portowa 6).

14 czerwca miłośnicy książek spotkają się w Dyskusyjnym Klubie Książki. Będzie ono poświęcone rozmowom o książce Łukasza Grassa pt. „Najlepszy”.
Braniewski DKK obchodził w tym roku 11. rocznicę istnienia. Chętnych do dyskutowania o książkach nie brakuje, a spotkania cieszą się nieustającą popularnością.

15 czerwca o godz. 11:00 nastąpi wręczenie nagród w konkursie fotograficznym „Piękno Ziemi Braniewskiej” oraz otwarcie wystawy pokonkursowej, prezentującej nagrodzone fotografie. Zdjęcia będzie można oglądać do końca lipca w godzinach otwarcia biblioteki.

Klub Bajaczek zaprasza małe dzieci (w wieku od 2 do 5 lat) i ich rodziców na spotkanie, które odbędzie się 18 czerwca.
Podczas spotkań rodzice z małymi dziećmi mogą miło spędzić czas na czytaniu, zabawach plastycznych i ruchowych. Każde takie spotkanie jest też doskonałą okazją do poprawy relacji i więzi wewnątrzrodzinnych.

W MBP w Braniewie znajduje się Punkt Informacji Turystycznej, który udziela kompleksowych informacji o atrakcjach Braniewa i okolic. Punkt IT oferuje bezpłatne broszury, foldery, a także posiada w sprzedaży gadżety, mapy i publikacje.


Wakacje w bibliotece
Miejska Biblioteka Publiczna w Braniewie zaprasza dzieci w wieku 6-12 lat do wspólnej wakacyjnej zabawy pod hasłem „Książkowe przygody”. W dniach od 2 lipca do 24 sierpnia na najmłodszych mieszkańców Braniewa czekają podróże do świata fantazji, zabawy ruchowe, zajęcia plastyczne, zajęcia teatralno-animacyjne, gry planszowe. To tylko niektóre z propozycji na atrakcyjne spędzenie wolnego czasu.
Zajęcia będą odbywały się od poniedziałku do piątku, w godz. 11:00-13:00.

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna volkswagena

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages