Poniedziałek, 18 listopada 2019. Imieniny Klaudyny, Romana, Tomasza

Zabawa z historią na pikniku rodzinnym

2018-06-14 09:00:00 (ost. akt: 2018-06-14 10:32:51)

Powiat braniewski\\\ Tegoroczny piknik integracyjny zorganizowany w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Braniewie w ramach obchodów Dni Rodziny – „Mamo, tato baw się z nami!” przebiegał pod hasłem „Bawimy się historią”.

W wydarzeniu udział wzięli: uczniowie, ich rodzice, opiekunowie, rodzeństwo, laureaci konkursu plastycznego „Eko rodzina”, a także grupa dorosłych z Warsztatów Terapii Zajęciowej „Caritas” Frombork i Powiatowego Domu Pomocy Społecznej w Braniewie. Wśród gości znaleźli się także starosta braniewski Leszek Dziąg i naczelnik Wydziału Oświaty, Kultury, Sportu i Promocji Powiatu Jolanta Skuratko.
Po uroczystym otwarciu pikniku Starosta Braniewski Leszek Dziąg, dyrektor SOSW Dorota Wiśniewska oraz naczelnik Wydziału Oświaty, Kultury, Sportu i Promocji Powiatu Jolanta Skuratko, wręczyli dla super mamy statuetkę „rodzica roku” oraz nagrody zwycięzcom konkursu plastycznego.
Celem pikniku była nie tylko zabawa, ale również nauka. Dlatego dzieci podczas przygotowanych przez nauczycieli konkurencji nie tylko bawiły się, ale także poznawały historię Polski.
Cała impreza przebiegła w przyjaznej i ciepłej atmosferze. Wsparcia przy jej organizacji udzieliło Starostwo Powiatowe w Braniewie, Stowarzyszenie „Oligare”, a także dyrektor SOSW.

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages