Czwartek, 21 lutego 2019. Imieniny Eleonory, Lenki, Kiejstuta

Mali artyści na przedszkolnej scenie

2018-06-15 09:00:00 (ost. akt: 2018-06-14 10:34:10)

Powiat'\\\ Około 200 dzieci i opiekunów wystąpiło w V. Powiatowym Festiwalu Piosenki Przedszkolnej „Z piosenką w plecaku”, który odbył się przy Szkole Podstawowej Nr 3.

Imprezę zorganizowało Stowarzyszenie Edukacyjne „Drabina” we współpracy ze Starostwem Powiatowym w Braniewie – w ramach realizacji zadania w zakresie kultury i ochrony dziedzictwa narodowego.
Festiwal odbył się na Orliku przy Szkole Podstawowej Nr 3 im. Senatu RP w Braniewie. Piosenki zaśpiewały dzieci w wieku 4-7 lat, uczęszczające do przedszkoli, punktów i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych powiatu braniewskiego.
Zwycięzcy otrzymali statuetki, a wszyscy mali artyści dyplomy i upominki, które wręczał wicestarosta braniewski Artur Mieczaniec i wicedyrektor SP3 Katarzyna Malesa.
Pomysłodawczynią imprezy jest Anna Fiedorowicz.

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages