Wtorek, 4 sierpnia 2020. Imieniny Dominiki, Dominika, Protazego

OCHRONA ŚRODOWISKA KAŻDEMU SERCU BLISKA

2018-06-20 14:20:00 (ost. akt: 2018-06-20 14:22:19)

Pieniężno\\\ „Ochrona środowiska każdemu sercu bliska” – powiatowy konkurs wiedzy o ochronie środowiska przyrodniczego odbył się w Pieniężnie przy Leśniczówce w Rezerwacie Doliny Rzeki Wałszy. Wydarzenie miało miejsce 8 czerwca.

W półfinale konkursu udział wzięli uczniowie szkół podstawowych z terenu Powiatu Braniewskiego. Uczestnicy zmagali się z pytaniami na poziomie szkoły podstawowej.

W ścisłym finale o czołowe miejsca rywalizowało 12 uczniów. Po wielu dogrywkach mistrzem doskonałej wiedzy na temat ochrony środowiska naturalnego została uczennica ze Szkoły Podstawowej w Pieniężnie.

Etatowy Członek Zarządu Powiatu Mirosław Kudliński wręczył zwycięzcom i uczestnikom konkursu dyplomy i nagrody.

Uczestnicy konkursu, opiekunowie oraz zaproszeni goście mogli skorzystać z ciepłych posiłków i zimnych napoi, a dodatkowo można było doskonalić umiejętności sportowe strzelając z kuszy do celu.

Powiatowy konkurs wiedzy o ochronie środowiska przyrodniczego pn. „Ochrona środowiska każdemu sercu bliska”, to zadanie w zakresie ochrony środowiska przyrodniczego i ekologii, które na mocy umowy z Powiatem Braniewskim realizowała Liga Obrony Kraju w Warszawie, Zarząd Powiatowego LOK w Braniewie z Siedzibą w Pieniężnie i otrzymała dofinansowanie w formie dotacji celowej.

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages