Sobota, 19 października 2019. Imieniny Michaliny, Michała, Piotra

Szukamy dziewczyny na okładkę

2018-07-19 10:00:00 (ost. akt: 2018-08-06 14:25:14)

Wesołe, uśmiechnięte. Takie są dziewczyny lata. I sylwetki takich dziewczyn chcemy prezentować na naszych łamach. Zarażają optymizmem, są aktywne i niezależne. Ty też jesteś taka? Zgłoś się do konkursu, może staniesz się bohaterką jednej z naszych okładek?

„Brunetki, blondynki - ja wszystkie was dziewczynki całować chce” śpiewał kiedyś Jan Kiepura. My nikogo całować nie będziemy, ale promować już tak. Nasz region to całe rzesze pięknych, kreatywnych dziewczyn, które nie boją się życia. Warto je pokazać, warto je docenić.

Zgłoś się do naszego konkursu. Jeśli ci się poszczęści zostaniesz twarzą jednego z naszych wydań. Okładka ze swoim zdjęciem to zawsze fajna pamiątka, którą za kilkadziesiąt lat będziesz mogła z dumą pokazywać wnukom. Być może będzie to początek nowej ciekawej przygody? Podejmij to wyzwanie. Czekamy na ciebie. Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres: braniewo@gazetaolsztynska.pl Na zgłoszenia czekamy do 10 sierpnia do godziny 10.

Głosowanie polega na wysłaniu głosu sms-em pod przypisany numer, z ustaloną treścią zamieszczoną w cudzysłowie zgodnie z danym powiatem. X to numer porządkowy przypisany kandydatce z danego powiatu. Koszt jednego sms-a wynosi 1,23 zł brutto.

Pierwszą kandydatką do tytułu: " Dziewczyny Lata 2018" z naszego powiatu jest Angelika Zawadzka z Radziejewa. Można na nią zagłosować, wysyłając SMS o treści ikat.dl.1 na numer 71601 (Koszt 1,23 zł z VAT za SMS).
Angelika ma 20 lat. Z zawodu jest sprzedawcą. W najbliższym czasie zamierza kontynuować naukę oraz podjąć pracę. Jej pasją jest stylizacja paznokci.
— Uwielbiam stylizować paznokcie. Chciałabym także ukończyć technikum hotelarsko-turystyczne, a później otworzyć coś własnego — mówi Angelika.
Jaka powinna być Dziewczyna Lata?
— Przede wszystkim uśmiechnięta i mieć ładną sylwetkę — dodaje dziewczyna. — Dla mnie udział w plebiscycie to przygoda, która być może okażę się także szansą na dalszą karierę.

Kolejną kandydatką do tytułu: "Dziewczyny Lata 2018" z naszego powiatu jest Joanna Piątkowska z Baranówki. Można na nią zagłosować wysyłając SMS o treści ikat.dl.2 na numer 71601 (Koszt 1,23 zł z VAT za SMS).

O tytuł "Dziewczyny Lata" walczy także Katarzyna Chodasewicz z Fromborka.

Ranking regionalny: kliknij tutaj

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages