Mistrzostwa Straży Granicznej. Marcin Balcer na podium w klasyfikacji drużynowej

2018-07-05 10:02:10(ost. akt: 2018-07-05 10:14:26)

Autor zdjęcia: Archiwum WMOSG

Złoto w klasyfikacji indywidualnej i III miejsce drużynowo zajęli funkcjonariusze z Warmińsko-Mazurskiego OSG, podczas VII. Mistrzostw Straży Granicznej w Biegach Przełajowych organizowanych w ramach XVIII Międzynarodowego Biegu Przełajowego po Plaży w Jarosławcu.
1 lipca ponad 600 zawodników rywalizowało na dystansie 15 km o miano najlepszego biegacza. Mistrzem Straży Granicznej został chor. szt. SG Tomasz Kowalski, funkcjonariusz z Placówki SG w Olsztynie. On i pozostali reprezentanci drużyny w składzie: st. chor. szt. SG Tomasz Bielski (PSG w Gołdapi) oraz st. chor. SG Marcin Balcer (PSG w Braniewie), po zaciętej walce w klasyfikacji drużynowej, stanęli na III miejscu podium.

Marcin Balcer indywidualnie w klasyfikacji Straż Graniczna z czasem 01:02:04 zajął 9 miejsce.

Zawody zostały rozegrane w ramach Kalendarza Imprez Sportowych Straży Granicznej w 2018 roku.