III miejsce w biegu z przeszkodami

2018-07-11 12:00:00(ost. akt: 2018-07-11 12:14:06)

Autor zdjęcia: Archiwum WMOSG

Drużyna z Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej wywalczyła III miejsce w II. Mistrzostwach SG w Biegach z Przeszkodami. Nasze województwo reprezentował chor. SG Marcin Balcer z PSG w Braniewie.
Zawody rozegrano w ramach V edycji Nadbużańskiego Biegu pod Prąd, w którym zawodnicy muszą pokonać dziesięciokilometrowy odcinek z wieloma ekstremalnymi przeszkodami.
Mistrzostwa zaliczane są również do klasyfikacji generalnej Mistrzostw Straży Granicznej.
Do udziału w rywalizacji zgłosiło się 11 drużyn z poszczególnych oddziałów i ośrodków szkolenia SG. Zwyciężyła drużyna ze Śląskiego OSG, drugie miejsce zajęli funkcjonariusze z Nadbużańskiego OSG. Na trzecim stopniu podium stanęła ekipa z Warmińsko-Mazurskiego OSG, w składzie: st. chor. szt. SG Tomasz Bielski z PSG w Gołdapi, st. chor. szt. SG Marta Lubowiecka z WAIiWM z komendy oddziału, st. chor. SG Marcin Balcer z PSG w Braniewie oraz sierż. SG Iwona Kowalewska z PSG w Gołdapi.