środa, 16 stycznia 2019. Imieniny Mascelego, Walerii, Włodzimierza

Koncertowa jesień w braniewskiej bazylice

2018-07-19 09:00:00 (ost. akt: 2018-07-18 12:20:02)

POWIAT BRANIEWSKI\\\ Zarząd Powiatu Braniewskiego podpisał umowę z Fundacją Promocji Sztuki im. Feliksa Nowowiejskiego w Zblewie, która zorganizuje w braniewskiej bazylice „I Jesień Organową w Braniewie”.

Jest to zadanie publiczne w zakresie kultury i ochrony dziedzictwa narodowego, które zostanie dofinansowane z budżetu Powiatu Braniewskiego. Festiwal muzyki klasycznej ma być zrealizowany we wrześniu tego roku.
— Przewidywane są cztery koncerty muzyki organowej. Zagrają wybitni artyści z Polski, być może także z zagranicy — mówi wicestarosta Artur Mieczaniec. — Warto podkreślić, że w braniewskiej bazylice mamy bardzo dobre organy o możliwościach koncertowych. Tego typu wydarzenie muzyczne będzie doskonałą promocją miasta i powiatu braniewskiego.
Według założeń wstęp na koncerty ma być bezpłatny. Więcej informacji podamy w późniejszym czasie.

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages