Sobota, 26 września 2020. Imieniny Cypriana, Justyny, Łucji

W Braniewie powstanie Klasa Orkiestralna

2018-07-18 12:00:00 (ost. akt: 2018-07-18 12:18:03)

Braniewo\\\ Jeśli chcesz, aby Twoje dziecko uczyło się gry na instrumencie i było członkiem powstającej Braniewskiej Orkiestry Dętej, zgłoś się już dziś.

Na mocy porozumienia pomiędzy Braniewskim Centrum Kultury i Szkołą Podstawową Nr 6, przy tejże szkole powstanie klasa o profilu orkiestralnym. Będzie to jedna z tworzonych klas IV, dla której zorganizowane zostaną /nieodpłatnie/ dodatkowe zajęcia obowiązkowe z nauki gry na instrumentach dętych i perkusyjnych oraz zajęcia z dyrygentem w Braniewskim Centrum Kultury. Do Klasy Orkiestralnej należeć będą uczniowie, których rodzice zadeklarują chęć uczestniczenia dziecka w tej klasie. Nauka trwać będzie do zakończenia szkoły podstawowej i dalej, ale już jako członkowie Braniewskiej Orkiestry Dętej przy Braniewskim Centrum Kultury.
Zapisy do Klasy Orkiestralnej przyjmuje sekretariat Szkoły Podstawowej Nr 6 w Braniewie.
Przesłuchania uczniów chętnych do nauki w Klasie Orkiestralnej i zakwalifikowanie ich do poszczególnych instrumentów odbędzie się 21 sierpnia w Szkole Podstawowej Nr 6.
Więcej informacji pod nr tel. 55 620 82 00 – Braniewskie Centrum Kultury.

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages