Piątek, 14 sierpnia 2020. Imieniny Alfreda, Maksymiliana, Selmy

Kolejne sukcesy braniewskich policjantów

2018-07-20 13:33:45 (ost. akt: 2018-07-20 13:36:50)

Nie tylko stanowią wzór dla innych policjantów, ale także dumnie reprezentują komendę podczas wojewódzkich zawodów. W lipcu braniewscy funkcjonariusze po raz kolejny znaleźli się w gronie najlepszych.

Na początku lipca w Szczytnie odbyły się regionalne eliminacje do zawodów „Patrol Roku”, podczas których konkurowali najlepsi z najlepszych policjantów pionów prewencji Warmii i Mazur. W trakcie dwudniowych zmagań 38 funkcjonariuszy z 19 powiatów przystąpiło do testu wiedzy, a następnie do rywalizacji w następujących konkurencjach: policyjny tor przeszkód, strzelanie sytuacyjne, udzielanie pierwszej pomocy przedmedycznej, przeprowadzanie interwencji policyjnej, stosowanie technik obezwładniających. Policjanci z braniewskiej patrolówki – sierz.szt.
Bartłomiej Lewandowski oraz st.post. Rafał Karpiński okazali się bezkonkurencyjni w policyjnym torze przeszkód oraz podczas przeprowadzania policyjnej interwencji.

W czwartek asp. szt. Jan Boncal rywalizował z 18 funkcjonariuszami o tytuł ,,Policjanta Ruchu Drogowego''. Policjant podczas przeprowadzonych wewnętrznych eliminacji uzyskał najlepszy wynik i decyzją komisji został reprezentantem jednostki w tegorocznych zmaganiach.

Konkurencja finałowa odbyła się w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie. Całodniowe zmagania składały się z następujących etapów: części teoretycznej, czyli testu wiedzy oraz części praktycznej. Funkcjonariusze rywalizowali w takich konkurencjach jak: strzelanie z broni służbowej, kierowanie ruchem, jazda sprawnościowa motocyklem i samochodem służbowym.

Asp.szt. Jan Boncal okazał się jednym z najlepszych podczas jazdy motocyklem, a w końcowej klasyfikacji uplasował się na IV miejscu, wyprzedzając tym samym 15 funkcjonariuszy z całego województwa.

Zostań jednym z nas i wstąp w szeregi Policji ! Więcej o naborze przeczytaj na naszej stronie internetowej w zakładce ''Praca w Policji''.

KPP w Braniewie

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (4) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. empe #2541170 | 93.105.*.* 22 lip 2018 13:17

  Ciężka robota. Życzę wytrwałości.

  Ocena komentarza: poniżej poziomu (-1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 2. Bb #2540290 | 31.0.*.* 20 lip 2018 20:03

  A które miejsce zajęli super gliny w ogólnej klasyfikacji?

  ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

  1. Jimi #2540097 | 37.47.*.* 20 lip 2018 14:51

   Ni hu. Do policji nigdy

   Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

  Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages