Sobota, 19 października 2019. Imieniny Michaliny, Michała, Piotra

Zapraszamy na 6 urodziny Iskierki

2018-08-01 11:00:00 (ost. akt: 2018-08-01 11:51:24)

Autor zdjęcia: Archiwum redakcji

Braniewo\\\ Tak jak w roku poprzednim, tak i w tym, odbędzie się przyjęcie urodzinowe, podczas którego oprócz dobrej zabawy dla wszystkich, będzie można również wesprzeć finansowo małą braniewiankę Julię Buczko.

— Trudno jest prosić o wsparcie, wiedząc, że każdy z nas ma swoje problemy, troski i smutki — mówią bliscy dziewczynki. — Mimo wszystko zwracamy się do wszystkich ludzi wielkiego serca, czułych na cierpienie Julki, u której stwierdzono zespół wad wrodzonych centralnego układu nerwowego pod postacią Holoprosencephalia Semilobaris (brak podziału mózgu na półkule) wraz z wadami towarzyszącymi czyli małogłowiem, mózgowym porażeniem dziecięcym czterokończynowym i hipernatremią - o wsparcie naszej inicjatywy. Choroba Julki uniemożliwia jej normalny rozwój i właściwe funkcjonowanie. Dlatego też, zamiast bawić się i cieszyć dziecięcą beztroską, musi ciężko pracować, aby w przyszłości funkcjonować jak najlepiej. Wiąże się to jednak z regularną rehabilitacją, która niestety jest bardzo kosztowna, ale za to przynosi ogromne postępy. Dla nas najważniejsze jest utrzymanie efektu jaki jest w chwili obecnej, a także czynimy wiele starań, aby Julka była sprawniejsza.
Organizacja urodzin to nie tylko wsparcie finansowe – to również integracja społeczeństwa, a także zmniejszenie dystansu dzielącego osoby niepełnosprawne od w pełni sprawnych.
— Zapraszamy Państwa 5 sierpnia od godz. 13.00 do parku Miejskiego Ośrodka Sportu Zatoka przy ul. Moniuszki. W programie m.in.: gry i zabawy dla dzieci, dmuchane atrakcje dla dzieci, aukcja charytatywna, smaczne jedzonko i wiele innych atrakcji — mówią organizatorzy akcji.
Całkowity dochód z imprezy zostanie przeznaczony na leczenie i rehabilitację Braniewskiej Iskierki Julii Buczko.

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages