Poniedziałek, 18 listopada 2019. Imieniny Klaudyny, Romana, Tomasza

Kolejne wizyty w jednostkach OSP

2018-08-09 12:24:59 (ost. akt: 2018-08-09 12:28:38)

Autor zdjęcia: Archiwum KP PSP w Braniewie

W ostatnim okresie Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Braniewie bryg. Zbigniew Januszko wizytował kolejne jednostki ochrony przeciwpożarowej znajdujące się na terenie powiatu braniewskiego.

Tym razem komendant odwiedził strażaków z Wojskowej Straży Pożarnej w Braniewie podczas pełnienia służby oraz strażaków - ochotników z jednostek OSP w Lipowinie, Płoskini i Pieniężnie. Strażacy przedstawili komendantowi warunki socjalno - bytowe panujące w remizach OSP.

Dodatkowo szef braniewskich strażaków mógł zapoznać się z potencjałem sprzętowym stanowiący wyposażenie jednostek OSP oraz omówić potrzeby i braki w zakresie prawidłowego funkcjonowania jednostek OSP będących w strukturach KSRG. W chwili obecnej trwają prace remontowe realizowane w strażnicach OSP Pieniężno oraz Płoskinia. Jednostka OSP Pieniężno w roku bieżącym obchodzić będzie jubileusz 70-lecia swojej działalności. Podczas spotkania rozmawiano również o potrzebach sprzętowych, perspektywach dalszego rozwoju Ochotniczych Straży Pożarnych oraz realizację zakupów z dofinansowania otrzymanego od Komendanta Głównego PSP w ramach dotacji KSRG i wykorzystania środków z Funduszu Sprawiedliwości na wyposażenie strażaków-ochotników z województwa warmińsko - mazurskiego. To kolejne wizyty Komendanta Powiatowego PSP w siedzibach jednostek OSP na powiecie braniewskim.

mł. bryg. Ireneusz Ścibiorek - oficer prasowy KP PSP w BraniewieCzytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages