środa, 16 stycznia 2019. Imieniny Mascelego, Walerii, Włodzimierza

Wykorzystał przepustkę, by uciec z ośrodka

2018-09-12 12:00:00 (ost. akt: 2018-09-12 13:46:50)

Autor zdjęcia: Archiwum GO

Braniewo\\\ Braniewscy policjanci zatrzymali 16-latka. Sąd poszukiwał nieletniego po tym, jak po udzielonej przepustce nie powrócił do młodzieżowego ośrodka wychowawczego.

W poniedziałek (10.09) chwilę po godz.6, policjanci z braniewskiej patrolówki realizowali nakaz zatrzymania nieletniego, wydany przez sąd rodzinny. Zgodnie z jego treścią poszukiwany 16-latek miał trafić do młodzieżowego ośrodka wychowawczego. Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że nieletniego skierowano do placówki za wagarowanie. Co więcej, policjanci wiedzieli, że 16-latek powrócił w rodzinne strony, postanowili więc tam go zatrzymać. Po wejściu do środka funkcjonariusze przerwali beztroski sen nieletniemu. Jeszcze tego samego dnia trafił on do policyjnej izby dziecka, skąd teraz zostanie przewieziony do placówki.
Niepowroty nieletnich do młodzieżowych ośrodków wychowawczych skutkują tym, że policjanci prowadzą wzmożone działania poszukiwawcze. Te specjalne placówki przeznaczone są dla młodzieży, która niedostosowana jest społecznie oraz wymaga stosowania specjalnej organizacji nauki, metod pracy, wychowania. Zadaniem policjantów natomiast jest czuwać nad tym, by polecenia sądu były przez nieletnich realizowane.

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages