Piątek, 14 sierpnia 2020. Imieniny Alfreda, Maksymiliana, Selmy

SZLACHETNA PACZKA JUŻ PO RAZ 4 W BRANIEWIE

2018-09-12 12:30:00 (ost. akt: 2018-09-12 13:48:26)

Pomoc\\\ Po raz 4 w Braniewie rusza Szlachetna Paczka. Wrzesień i październik to miesiące, kiedy poszukiwane są rodziny. Znasz kogoś, kto potrzebuje pomocy? Zadzwoń lub napisz!

— Dzięki wspaniałym ludziom, my Wolontariusze Szlachetnej Paczki i Darczyńcy możemy wpisać się ponowie w historie, w ludzkie historie — mówi Joanna Smoliniec, lider rejonu.
W Braniewie Szlachetna Paczka działa już 4 rok!
— To ogromna przyjemność, kiedy spotyka się na swojej drodze tylu ludzi chętnych do pomocy! — dodaje liderka braniewskiej Szlachetnej Paczki. — Zasięg osób zainteresowanych wpieraniem tej inicjatywy jest co raz większy: od nowych wolontariuszy, po darczyńców, czy braniewskich przedsiębiorców, na których zawsze możemy liczyć! Pomaganie innym ma naprawdę super moc! Obok samej pomocy tworzą się nowe przyjaźnie, społeczna sympatia, a niektórzy z nas przełamują po prostu bariery w kontaktach międzyludzkich.
Wrzesień i październik to miesiące, w których poszukiwane są rodziny (w tym osoby samotne, seniorzy), które odwiedzane są przez Wolontariuszy Szlachetnej Paczki.
— Jeżeli jest ktoś blisko Państwa, kto zasługuje i potrzebuje naszej wspólnej pomocy, proszę o kontakt! W myśl zasady Szlachetnej Paczki: „Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego!” — dodaje Joanna Smoliniec.

Kontakt:
FB: Szlachetna Paczka Braniewo
Lider Rejonu: Joanna Smoliniec (j.smoliniec@wmzdz.pl, tel. 55 620 83 55)

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. ... #2579327 | 37.248.*.* 13 wrz 2018 08:56

    To 500+, 300+, emeryt+, mieszkanie+, MOPSY, zupy, kasze itp. wszystko z moich podatkow już nie wystarcza? Czy są jakies granice tego dziadostwa? Polska wg naczlnika to przcież kraina mlekiem i miodem płynąca i całe ubóstwo zlikwidowali....

    ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages