Wtorek, 22 października 2019. Imieniny Haliszki, Lody, Przybysłąwa

Prawybory w powiecie braniewskim. Zagłosuj na swojego kandydata

2018-09-24 14:52:56 (ost. akt: 2018-10-10 09:17:33)

Autor zdjęcia: Zbigniew Malinowski

Tegoroczne wybory samorządowe zbliżają się wielkimi krokami. Do urn pójdziemy w niedzielę 21 października. To zatem dobry moment, by wysondować przedwyborcze nastroje. Stąd przygotowane przez nas prawybory.

Kto zostanie burmistrzem? Kto wójtem? Kto dostanie się do rady? To pytania, które coraz bardziej zaprzątają głowy nie tylko mieszkańców, ale i samych kandydatów.

W jakimś stopniu odpowiedź na nie dadzą organizowane przez nas prawybory. Chodzi o to, by wysondować, kto ma największe szanse na wygranie wyborów rzeczywistych. Ciekawe, czy końcowe wyniki pokryją się później z tymi prawdziwymi.

Przygotowaliśmy cztery kategorie. Głosować można na kandydatów na burmistrzów, na wójtów, na kandydatów do Rady Powiatu oraz do Rady Miasta.

Z regulaminu:
Plebiscyt trwa do 14 października 2018 roku, do godz. 23:59.
Udział w plebiscycie biorą kandydaci na radnych różnych szczebli oraz kandydaci na urzędy prezydenta, burmistrza i wójta.

Każdy kandydat może w dowolnym momencie zrezygnować z udziału plebiscytu.

Zwycięzcami w poszczególnych kategoriach zostaną ci kandydaci, którzy uzyskają największą liczbę prawidłowo oddanych głosów w danym powiecie.

Głosowaniem polega na wysłaniu głosu SMS’em pod przypisany numer, z ustaloną treścią zamieszczoną w cudzysłowie. X to numer porządkowy przypisany danemu kandydatowi. Wielkość liter nie ma znaczenia. Koszt jednego SMS’a wynosi 1,23 zł z VAT.

Szczegółowy regulamin dostępny jest w tym miejscu.


Prawybory 2018:

Kandydaci na burmistrzów


Kandydaci na wójtów


Kandydaci do Rady Miasta


Kandydaci do Rady Powiatu


Kandydaci do sejmiku województwa, okręg 3 (powiat bartoszycki, powiat braniewski, Elbląg, powiat elbląski, powiat lidzbarski)
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages