Wtorek, 22 października 2019. Imieniny Haliszki, Lody, Przybysłąwa

Zapraszamy na Powiatowy Dzień Seniora

2018-10-08 12:33:07 (ost. akt: 2018-10-10 13:36:46)

W dniach 16 i 17 października odbędą się obchody Powiatowego Dnia Seniora.

To już kolejny Powiatowy Dzień Seniora przygotowany przez Uniwersytet III Wieku w Braniewie. W tym roku odbędzie się w nowej formule. Organizatorami będą seniorzy należący do: Uniwersytetu III Wieku w Braniewie, Uniwersytetu III Wieku w Ornecie oraz przy Parafii Greckokatolickiej pw. Św. Michała Archanioła w Pieniężnie.

Powiatowy Dzień Seniora pod hasłem „Dzieci i młodzież seniorom” odbędzie się w dniach 16-17 października w Braniewskim Centrum Kultury. Honorowe patronaty nad wydarzeniem objęli: Starosta Braniewski, Burmistrz miasta Braniewa, Wójt gminy Braniewo oraz Fundacja InnWarmia z Olsztyna.

16 października o godz. 17.00 w Braniewskim Centrum Kultury odbędzie się spektakl muzyczny Teatru im. Aleksandra Sewruka z Elbląga.

Natomiast 17 października o godz. 13.00 odbędzie się uroczyste spotkanie w Braniewskim Centrum Kultury. Podczas uroczystości będzie można zobaczyć występy artystyczne oraz pokazy dzieci i młodzieży ze szkół miasta i powiatu braniewskiego oraz koncert Orkiestry Kameralnej ze Szkoły Muzycznej w Elblągu. Będzie również pokaz filmu z działalności UTW Braniewo, który powstał w ramach projektu InnWarmii.

Zapraszamy wszystkich seniorów z powiatu braniewskiego i Ornety.

Projekt finansowany przez Fundację InnWarmia w Olsztynie i przy wsparciu Urzędu Miasta w Braniewie ,Starostwa Powiatowego oraz Urzędu Gminy w Braniewie.

Więcej szczegółów wkrótce.

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. julka #2597260 | 83.20.*.* 8 paź 2018 17:56

    Seniorzy mają czas i mogą jednego dnia od rana pilnować o której się zacznie a drugiego siedzie przed BCK całe popołudnie

    Ocena komentarza: warty uwagi (2) ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages