Wtorek, 15 października 2019. Imieniny Jadwigi, Leonarda, Teresy

Nasze seniorki zatańczyły najpiękniej

2018-11-30 11:00:00 (ost. akt: 2018-11-30 11:15:51)

Taniec\\\ Seniorki z Uniwersytetu III Wieku w Braniewie wygrały II. Jarocki Festiwal Taneczny pn. "Podróż do krainy tańca". Braniewanki zaprezentowały dwa układy. Instruktorką grupy jest Magda Ingielewicz.

Uczestniczki Uniwersytetu III Wieku trenują zumbę pod okiem Magdy Ingielewicz od 2016 roku. Spotykają się dwa razy w tygodniu: we wtorki i czwartki. Podczas II. Jarockiego Festiwalu Tanecznego miały do wyboru dwie kategorie: zumba i tańce latino. Każdy zespół musiał zaprezentować dwa układy. Braniewianki zatańczyły zumbę do piosenek "Timber" Pitbulla i "Sofia" Alvaro Soler.
— Te układy znałyśmy z wcześniejszych zajęć — mówią braniewianki. — Mimo to miałyśmy pewne obawy przed startem. Podświadomie czułyśmy, że wypadłyśmy najlepiej, jednak doświadczenie z poprzednich lat powodowało, że nie czułyśmy się pewnie.
Braniewianki wystąpiły jako pierwsze. Do układu tanecznego dobrały także odpowiedni strój. Były koszule w kratę i kowbojskie kapelusze.
— Wyróżniałyśmy się na tle konkurentek — dodają zwyciężczynie festiwalu. — Nasz układ był ciekawy i pełen rozmaitych figur. Nawet trochę żałowałyśmy, że nie zdecydowałyśmy się jeszcze na start w kategorii tanecznej.
Podczas festiwalu braniewianki wstąpiły w składzie: Romualda Szynczewska, Maryla Wołczuk, Teresa Kondratowicz, Danuta Sibiga, Barbara Romancewicz, Krystyna Wałecka.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Halina L. #2634696 | 88.156.*.* 30 lis 2018 15:50

    Gratuluję koleżankom i pozdrawiam.

    ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages