Piątek, 23 października 2020. Imieniny Edwarda, Marleny, Seweryna

Rysunkami uczcili dwie rocznice

2018-12-06 12:00:00 (ost. akt: 2018-12-05 11:38:53)

POWIAT BRANIEWSKI \\\ W Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Braniewie rozstrzygnięto konkurs plastyczny pod hasłem „50 lat Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Braniewie w Niepodległej Polsce”.

Temat konkursu łączył dwie ważne rocznice: stulecie odzyskania przez Polskę niepodległości oraz pięćdziesięciolecie istnienia poradni.
W konkursie wystartowali uczniowie ze szkół i placówek powiatu braniewskiego. Spośród zgłoszonych do konkursu prac wyróżniono 6 laureatów w dwóch kategoriach wiekowych: dzieci młodsze i dzieci starsze.
W kategorii dzieci młodszych laureatami zostali dwaj uczniowie Szkoły Podstawowej w Płoskini – Marcel Markisz i Klaudia Szczepanik i uczennica SP w Pieniężnie – Michalina Woźna.
W kategorii dzieci starszych laureatami zostali dwaj uczniowie z Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Braniewie (Maria i Daniel Szostak) oraz Oliwier Wiewiórka, uczeń z SP Nr 5 w Braniewie.
Wszystkie prace można oglądać w Poradni.

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages