Poniedziałek, 18 listopada 2019. Imieniny Klaudyny, Romana, Tomasza

„50 lat Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Braniewie w Niepodległej Polsce"

2018-12-07 11:28:15 (ost. akt: 2018-12-07 11:29:49)

W październiku bieżącego roku z okazji obchodów 100-tnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna ogłosiła konkurs plastyczny dla dzieci i młodzieży „50 lat Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Braniewie w Niepodległej Polsce”.

Temat konkursu łączył dwie ważne rocznice: stulecie odzyskania przez Polskę niepodległości oraz pięćdziesięciolecie istnienia poradni. Do udziału zaproszono uczniów szkół i placówek powiatu braniewskiego.

Spośród autorów licznie zgłoszonych do konkursu prac wyróżniono 6 laureatów w dwóch kategoriach wiekowych: dzieci młodsze i dzieci starsze.

W kategorii dzieci młodszych laureatami zostali dwaj uczniowie Szkoły Podstawowej w Płoskini i uczeń Szkoły Podstawowej w Pieniężnie. Natomiast w kategorii dzieci starszych laureatami zostali dwaj uczniowie z SOSW w Braniewie oraz uczeń ze Szkoły Podstawowej Nr 5 w Braniewie. Na wyróżnionych twórców czekają atrakcyjne nagrody.

Wszystkie nadesłane prace zostały wyeksponowane w Poradni i mogą je podziwiać korzystający z pomocy: dzieci i młodzież, ich rodzice, pedagodzy oraz wszystkie zainteresowane osoby. Nagrodzone prace oraz nazwiska laureatów można poznać na stronie internetowej http://www.pppbraniewo.edu.pl/ oraz profilu FB

Pracownicy poradni za udział w konkursie, pomysłowość i kreatywność serdecznie dziękują wszystkim uczniom, zaś ich rodzicom i nauczycielom za zaangażowanie i wsparcie.

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. elle #2639237 | 188.147.*.* 7 gru 2018 23:20

    Mogliby tam remont zrobić w nagrodę..

    ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages