Niedziela, 15 grudnia 2019. Imieniny Celiny, Ireneusza, Niny

Radni zadecydowali o składzie komisji

2018-12-13 11:00:00 (ost. akt: 2018-12-13 11:46:45)

POWIAT BRANIEWSKI \\\ Radni Rady Powiatu Braniewskiego wybrali przewodniczących i członków komisji stałych rady. Liczyć one będą od trzech do pięciu radnych. Nieobsadzona jest jedynie Komisja Skarg, Wniosków i Petycji.

W kadencji 2018-2023 w Radzie Powiatu Braniewskiego pracować będzie siedem komisji. Liczyć one będą od trzech do pięciu radnych.
W skład Komisji Oświaty, Kultury, Sportu i Promocji weszli: Bożena Turczyn (przewodnicząca), Katarzyna Maciejewska i Paweł Kozioł.
W Komisji Zdrowia i Opieki Społecznej zasiądą: Michał Machała (przewodniczący), Małgorzata Wojtas i Krzysztof Kowalski.
Komisja Rolnictwa, Leśnictwa i Ochrony Środowiska: Bogdan Jarmoła (przewodniczący), Waldemar Grzybowski i Krzysztof Kowalski.
W Komisji Porządku Publicznego, Spraw Obywatelskich i Komunikacji znaleźli się: Łukasz Korneluk (przewodniczący), Bogdan Pochodaj i Mirosław Kudliński.
Do Komisji Budżetu i Rozwoju Gospodarczego wybrano: Waldemara Grzybowskiego (przewodniczący), Pawła Kozła i Mirosława Kudlińskiego.
W Komisji Rewizyjnej zasiądą: Bogdan Pochodaj (przewodniczący), Michał Machała, Bożena Turczyn, Waldemar Grzybowski i Leszek Dziąg.
Przy wyborze radnych do Komisji Skarg, Wniosków i Petycji doszło do wątpliwości formalnych. Po kilku minutach przerwy w obradach, na wniosek formalny wicestarosty Mirosława Kudlińskiego, punkt ten został zdjęty z porządku obrad.
Radni powołali także przedstawicieli do Komisji Bezpieczeństwa i Porządku. Zostali nimi wybrani: Mirosław Kudliński i Małgorzata Wojtas.

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages