Wtorek, 22 października 2019. Imieniny Haliszki, Lody, Przybysłąwa

Bieg Mikołajkowy w Braniewie

2018-12-14 11:00:00 (ost. akt: 2018-12-13 11:55:08)

Braniewska Mała Korona\\\ 9 grudnia odbył się Bieg Mikołajkowy, czyli ostatni z etapów IV. edycji Braniewskiej Małej Korony. Po biegu, zawodnicy udali się do Braniewskiego Centrum Kultury, gdzie odbyło się podsumowanie całego cyklu.

Był to jeden z najprzyjemniejszych biegów w Braniewie w tym roku, a to wszystko za sprawą Mikołajów i Mikołajek, które wzięły w nim udział. Było czerwono, kolorowo i bardzo wesoło. Jako pierwsi wystartowali najmłodsi zawodnicy. Po nich na trasę ruszyli dorośli biegacze i zawodnicy nordic walking. Dorośli zawodnicy w tym dniu pobiegli rekreacyjnie chodnikami miasta. Wszyscy byli przebrani oraz posiadali świąteczne gadżety. Biegacze wzbudzili duże zainteresowanie wśród mieszkańców, którzy po drodze ich pozdrawiali. Na zakończenie wszyscy udali się do Braniewskiego Centrum Kultury na oficjalne zakończenie Braniewskiej Małej Korony. Tam zawodnicy odebrali medale i czapki.
— W niedzielę, 9 grudnia po ostatnim etapie BMK w gościnnych progach Braniewskiego Centrum Kultury zakończyliśmy 4 edycję jesiennego przedsięwzięcia biegowo - marszowego Braniewska Mała Korona — mówi Marta Wychowaniak, dyrektor MOS. — Wszyscy uczestnicy byli wygrani, nie liczyło się zajęte miejsce, liczyła się wspólna zabawa i aktywność fizyczna. W tegorocznej edycji udział wzięło przeszło 150 osób, a 88 zawodników wzięło udział w całej edycji.
Organizatorem Braniewskiej Małej Korony jest Miejski Ośrodek Sportu we współpracy ze Stowarzyszeniem Rim Tim Team.

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages