Czwartek, 18 lipca 2019. Imieniny Kamila, Karoliny, Roberta

Kolejne spotkania związane z bezpieczeństwem

2018-12-12 13:58:22 (ost. akt: 2018-12-12 14:49:05)

Strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Braniewie przeprowadzili kolejne spotkania związane z bezpieczeństwem w ramach kampanii "Czujka na straży Twojego bezpieczeństwa".

Rozmowy dotyczące bezpieczeństwa w sezonie grzewczym, systematyczności kontroli urządzeń grzewczych i instalacji oraz zagrożeń ze strony tlenku węgla to próba zwrócenia uwagi u odbiorcy spotkań na szeroko rozumiane bezpieczeństwo.
Strażacy oprócz omawiania i przedstawiania zagrożeń informują również o obowiązkach spoczywających na użytkownikach urządzeń grzewczych. Dodatkowo obecność strażaków to również okazja do przybliżenia zasad udzielania pierwszej pomocy. Spotkania połączone z wykładem, wręczeniem ulotek dotyczących kampanii społecznych prowadzonych przez PSP odbyły się w Środowiskowym Domu Samopomocy w Żelaznej Górze oraz w siedzibie fromborskich strażaków - ochotników, gdzie również przeprowadzono szkolenie z zakresu obsługi AED. W szkoleniu uczestniczyli strażacy - ochotnicy z miasta i gminy Frombork.

mł. bryg. Ireneusz Ścibiorek - oficer prasowy KP PSP w Braniewie


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages