Wtorek, 22 października 2019. Imieniny Haliszki, Lody, Przybysłąwa

Mikołaj odwiedził Dom Dziecka

2018-12-24 12:00:00 (ost. akt: 2018-12-24 11:48:40)

Frombork\\\ Mikołaj z 9 Braniewskiej Brygady Kawalerii Pancernej już po raz kolejny odwiedził Dom Dziecka "Słoneczne Wzgórze" we Fromborku. Do wychowanków Domu trafiły prezenty od żołnierzy i pracowników braniewskiej brygady.

Paczki to efekt przedświątecznej akcji ogłoszonej przez braniewskie koło Stowarzyszenia RODZINA WOJSKOWA i przeprowadzonej zbiórki. Na apel odpowiedzieli żołnierze i pracownicy brygady.
— Cieszę się, że w tym roku udało się przygotować, oprócz prezentów dla wychowanków fromborskiej placówki, również indywidualne niespodzianki dla chorych dzieci żołnierzy — mówi Barbara Gospodarczyk, szefowa braniewskiego koła Stowarzyszenia RODZINA WOJSKOWA.
Mikołaj z prezentami pojawił się w Domu Dziecka we Fromborku w towarzystwie dowódcy brygady i szefa szkolenia 9BBKPanc. Do wychowanków przyjechali także żołnierze batalionu zmechanizowanego, 1 batalionu czołgów i członkinie Stowarzyszenia RODZINA WOJSKOWA. Każdy z wychowanków otrzymał paczkę wypełnioną słodkościami, do najmłodszych trafiły też pluszaki.
— I tym razem mogliśmy liczyć na wsparcie dowódcy brygady oraz żołnierzy, którym dziękuję za osobiste zaangażowanie w kupno i pakowanie mikołajkowych niespodzianek. Bez ich pomocy wizyta Mikołaja u dzieci byłaby niemożliwa — podkreśla Barbara Gospodarczyk, szefowa braniewskiego koła Stowarzyszenia RODZINA WOJSKOWA.
W rolę Mikołaja rozdającego prezenty wcielił się Damian Grabowski z 1bcz, Śnieżynką była Ewelina Ręcławowicz ze Stowarzyszenia RODZINA WOJSKOWA. Za prezenty i kilkuletnie już wsparcie w imieniu wychowanków podziękowała dyrektor placówki Joanna Lewandowska.
— To bardzo miłe, że możemy liczyć na wsparcie takich darczyńców – powiedziała Joanna Lewandowska.

Marta Hajkowicz

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages