Piątek, 27 listopada 2020. Imieniny Franciszka, Kseni, Maksymiliana

Rajd na rzecz Wielskiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

2019-01-09 12:00:00 (ost. akt: 2019-01-09 13:36:55)

Braniewo\\\ 12 stycznia na terenie powiatu braniewskiego odbędzie się III. Rajd Pieszy "Pierwsza Pomoc" w ramach 27. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Rajd odbędzie się 12 stycznia w godz. 9.00-16.00. Trasa rajdu wynosi ok. 10 kilometrów: Braniewo-Rosiny-Braniewo. W zależności od warunków atmosferycznych, kondycji uczestników, a także pomysłowości organizatorów, trasa rajdu może być wydłużona skrócona lub zmieniona. Start o godz. 9.00 spod Braniewskiego Centrum Kultury. Meta o godz. 16.00 w BCK.
Udział w rajdzie jest nieodpłatny. Mogą wziąć w nim udział wszystkie chętne osoby, które stawią się w sobotę 12 stycznia o godz. 9.00 na starcie i wpiszą się na listę uczestników rajdu. Zapraszamy każdą zainteresowane osoby i zorganizowane grupy. Warunkiem uczestnictwa dzieci i młodzieży do lat 18 jest zapewnienie opieki osoby dorosłej.
W ramach rajdu można otrzymać naklejkę z serduszkiem WOŚP, po uprzednim wrzuceniu dowolnej kwoty dp puszki WOŚP. W
Celem rajdu jest czynny udział w 27 finale WOŚP, pogłębienie wiedzy na temat udzielania pierwszej pomocy, promocja walorów krajoznawczych, przyrodniczych i turystycznych powiatu, popularyzacja turystyki pieszej, aktywności fizycznej, zdrowego stylu życia.
Organizator: Braniewski Sztab Wielskiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przy Hufcu Braniewo Związku Harcerstwa Polskiego im. Mikołaja Kopernika.
Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages