Wtorek, 15 października 2019. Imieniny Jadwigi, Leonarda, Teresy

Wspólny patrol komendantów

2019-02-06 13:05:48 (ost. akt: 2019-02-06 13:07:03)

Autor zdjęcia: Archiwum KPP w Braniewie

Nadkom. Tadeusz Telenga – Komendant Powiatowy Policji w Braniewie wspólnie z Ireneuszem Płoskim- Komendantem Straży Leśnej skontrolowali łowiska na terenie okolicznej gminy. Tym razem funkcjonariusze nie mieli zastrzeżeń do sprawdzanych wędkarzy.

Wczoraj (05.02.2019r.) komendanci dwóch służb – Policji oraz Straży Leśnej wyruszyli na wspólną kontrolę. Celem tego niecodziennego patrolu było zweryfikowanie, czy na terenach łowisk znajdujących się na gminie Braniewo nie dochodzi do kłusownictwa. Kontrola przebiegła bez zastrzeżeń. Na tym jednak funkcjonariusze nie poprzestaną i podobnie jak w zeszłym roku policjanci z leśnymi strażnikami będą razem sprawdzać łowiska.

Przypomnijmy, że w 2018 roku – podczas takiego wspólnego patrolu mundurowi zatrzymali na gorącym uczynku 4 mężczyzn, którzy dokonywali nielegalnego połowu sieciowego. Sprawa zakończyła się aktem oskarżenia. Taki sam finał miała kontrola w listopadzie ubiegłego roku. Wtedy też na gorącym uczynku zatrzymano 2 kłusowników.

Policjanci przypominają i ostrzegają : kto nie będąc uprawnionym do rybactwa albo osobą poławiającą na jego rzecz, poławia ryby rybackimi narzędziami lub urządzeniami połowowymi podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages