Piątek, 14 sierpnia 2020. Imieniny Alfreda, Maksymiliana, Selmy

Policjanci spotkali się z seniorami

2019-02-06 13:10:22 (ost. akt: 2019-02-06 13:11:41)

Autor zdjęcia: Archiwum KPP w Braniewie

Funkcjonariusze wydziału prewencji braniewskiej komendy zorganizowali spotkanie z seniorami. Słuchacze Uniwersytetu III Wieku mogli nie tylko zapoznać się z aktualnym stanem bezpieczeństwa naszego powiatu, ale także otrzymali wiele cennych rad dotyczących ich bezpieczeństwa, także w Internecie.

Wczoraj (05.02.2019r.) w sali odpraw Komendy Powiatowej Policji w Braniewie odbyło się pierwsze w tym roku spotkanie z seniorami. Na zaproszenie funkcjonariuszy licznie odpowiedzieli słuchacze z Uniwersytetu III Wieku. W pierwszej części spotkania podsumowano działalność profilaktyczną jednostki. Zebranym gościom zaprezentowano również najważniejsze dane statystyczne odzwierciedlające stan bezpieczeństwa w naszym powiecie. Następnie głos zabrali dzielnicowi z terenu miasta i gminy Braniewo. Główną część spotkania poprowadzili policjanci z wydziału prewencji i ruchu drogowego, którzy podczas prelekcji najpierw objaśniali słuchaczom metody działania oszustów, a później udzielali cennych rad dotyczących unikania zagrożeń. Szczególną uwagę poświęcono także kwestii niebezpiecznych zachowań w Internecie. Podczas rozmowy policjanci apelowali o ostrożność w sieci i uzmysławiali osobom starszym, że z tego dobrodziejstwa współczesności należy korzystać w sposób świadomy i bezpieczny.

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages