Poniedziałek, 3 sierpnia 2020. Imieniny Augustyna, Kamelii, Lidii

MBP zaprasza na spotkanie autorskie z Izabelą Chojnacką-Foerster

2019-02-21 10:00:00 (ost. akt: 2019-02-21 10:35:32)
Izabela Chojnacka-Foerster

Izabela Chojnacka-Foerster

Autor zdjęcia: archiwum prywatne

Braniewo\\\ Miejska Biblioteka Publiczna w Braniewie serdecznie zaprasza na spotkanie autorskie z Izabelą Chojnacką-Foerster, która jest autorką trzech książek.

Spotkanie autorskie odbędzie się 25 lutego o godz. 17.00 w MBP w Braniewie.
Izabela Chojnacka-Foerster jest autorką książek pt.:"Miłość na gruzach Kosowa", "Zupa z pokrzyw, duch i tajemnica" i "O czym się nie mówi..."
Autorka zadebiutowała powieścią "Miłość na gruzach Kosowa" - prawdziwą historią opartą na własnych przeżyciach po tym jak związała się z Albańczykiem z Kosowa i zamieszkała na terenie byłej Jugosławii.
Po spotkaniu możliwość nabycia książek wraz z autografem.

Izabela Chojnacka-Foerster była żoną muzułmanina, który sprawił, że jej życie zamieniło się w piekło. Gdy już od niego uciekła, napisała o swoich przeżyciach. Do Kosowa wyjechała w 2000 roku, do Polski wróciła w 2003. Dlaczego zdecydowała się opowiedzieć swoją historię?
— Na pomysł, żebym spisała swoje wspomnienia, wpadły panie z zaprzyjaźnionej biblioteki w Tczewie, gdzie wówczas mieszkałam. Znały mnie od lat, wiedziały, że uwielbiam czytać, a moim marzeniem od zawsze było napisanie książki.
Poleciły mi, abym to marzenie spełniła i przy okazji ostrzegła inne kobiety przed popełnieniem mojego błędu: wiązania się z muzułmaninem. „Szantażowały” mnie (śmiech), że będą mi wypożyczały książki, o ile pokażę, że napisałam choć kilka stron. No i w ten sposób powstała „Miłość na gruzach Kosowa”.
Kiedyś Anna Dziewit-Meller napisała mi jedno ważne zdanie: „Jeśli ta książka uratuje choć jedną młodą dziewczynę, to już warto było ją napisać”. A uratowała. I to niejedną...

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages