Sobota, 26 września 2020. Imieniny Cypriana, Justyny, Łucji

Strażacy ochotnicy kontynuują zebrania

2019-03-08 09:47:20 (ost. akt: 2019-03-08 09:50:45)

W powiecie braniewskim wśród jednostek ochotniczych straży pożarnych trwają walne zebrania sprawozdawcze. Realizacja zebrań przypada na pierwszy kwartał bieżącego roku.

Zebrania to przedstawienie w formie podsumowania działalności statutowej stowarzyszenia jakim jest ochotnicza straż pożarna, omówienie dokonać i realizacji zadań w minionym roku a także przedstawienie dla członków jednostek OSP najważniejszych spraw, które realizowane były podczas całorocznej działalności. To również możliwość dyskusji, wymiany uwag oraz spostrzeżeń w tym przedstawienie planów działalności na rok 2019.

Wśród 23 jednostek OSP działających na terenie powiatu braniewskiego 11 jednostek włączonych jest do struktur Krajowego Systemu Ratowniczo-Gaśniczego. Kierownictwo Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Braniewie oraz członkowie Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Braniewie uczestniczą czynnie w organizowanych zebraniach OSP.

W minionym roku kalendarzowym dwie jednostki OSP wzbogaciły się o nowe pojazdy pożarnicze, które zdecydowanie podnoszą poziom świadczonej usługi ratowniczej. W planach na 2019 rok również ujęto deklarację współfinansowania zakupu nowych pojazdów pożarniczych przez samorząd lokalny dla dwóch jednostek OSP będących w strukturach KSRG.

mł. bryg. Ireneusz Ścibiorek - oficer prasowy KP PSP w Braniewie


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. rogaty jastrząb #2695519 | 83.21.*.* 10 mar 2019 20:02

    za moich czasów we Fromborku paliło się co popadanie. Niestety wpadliśmy na zjaraniu kibli i na zbity ryj mnie wywalili. Teraz muszę uważać ,żeby nie wpaść na kombinowaniu z paliwem, już nigdzie pracy nie znajdę

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages