Wtorek, 4 sierpnia 2020. Imieniny Dominiki, Dominika, Protazego

Młodzież poznaje Straż Graniczną

2019-04-01 10:40:23 (ost. akt: 2019-04-01 10:43:41)

Funkcjonariusze z Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej prowadzą spotkania z uczniami, które mają im ułatwić wybór przyszłego zawodu.

Funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Braniewie odwiedzili 60 uczniów z IV Liceum Ogólnokształcącego w Elblągu. Młodzi ludzie mieli okazję poznać tajniki służby w formacji i ścieżkę kariery zawodowej funkcjonariusza Straży Granicznej. Przybliżono poszczególne etapy procedury kwalifikacyjnej i wręczono materiały informacyjne.

Funkcjonariusze z Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej wspierają młodzież w planowaniu kariery zawodowej. Od początku roku przeprowadzali ponad 40 spotkań z uczniami Warmii i Mazur, które miały na celu przybliżyć służbę w formacji i wybór zawodu. Przedsięwzięcia realizowano m.in. w szkołach, podczas targów pracy, na drogowych przejściach granicznych W-MOSG, oraz na tzw. "zielonej" granicy. Młodzi ludzie mogli zobaczyć, jak wygląda codzienna służba funkcjonariuszy Straży Granicznej przy użyciu najnowocześniejszego sprzętu.

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages