Czwartek, 26 listopada 2020. Imieniny Leona, Leonarda, Lesławy

Doskonalenie zawodowe strażaków

2019-04-25 11:44:54 (ost. akt: 2019-04-25 11:47:10)

Sprzyjająca pogoda to doskonały moment, aby rozpocząć zmagania i obcowanie ze sprzętem ratowniczym stanowiącym wyposażenie straży pożarnej.

Biorąc pod uwagę realizowany proces dydaktyczny oraz szeroko rozumiane samokształcenie strażacy z Jednostki Ratowniczo - Gaśniczej Państwowej Straży Pożarnej w Braniewie realizują cykl szkoleń praktycznych związanych z zasadami i technikami obsługi sprzętu mechanicznego, rozwinięciami bojowymi oraz prowadzenia działań ratowniczych w różnych specjalizacjach z wykorzystaniem dostępnego sprzętu.

Ćwiczenia praktyczne pozwalają na prawidłowe wykorzystanie sprzętu oraz potencjału ludzkiego stanowiącego skład zmiany służbowej, co często wymaga dynamicznego i bieżącego wprowadzania zmian w zależności od rozwoju sytuacji. Szkolenia łączone są z realizowanymi rozpoznaniami operacyjnymi na obiektach zewnętrznych.

mł. bryg. Ireneusz Ścibiorek - oficer prasowy KP PSP w Braniewie


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages