Piątek, 14 sierpnia 2020. Imieniny Alfreda, Maksymiliana, Selmy

Kradł, wpadł, siedzi

2019-06-04 15:00:04 (ost. akt: 2019-06-04 14:54:38)

Kryminalni z Braniewa zatrzymali 26-latka podejrzanego o liczne oszustwa. Na dwa miesiące trafił za kraty.

Kryminalni zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej ustalili, że 26-letni mieszkaniec powiatu braniewskiego jest odpowiedzialny za liczne oszustwa. Z ich informacji wynika, że mężczyzna m.in. pośredniczył w dokonywaniu opłat abonamentowych, zawieraniu umów ubezpieczeniowych czy kredytowych.

Przekazywane mu pieniądze nie trafiały jednak na konta wskazane przez właścicieli. Co więcej, podejrzany posługując się danymi personalnymi swoich klientów zaciągał pożyczki, których nigdy nie zamierzał spłacić. Policjanci zatrzymali 26-latka i przedstawili podejrzanemu 9 zarzutów oszustw.

Co więcej, z ustaleń kryminalnych wynika, że jest to kolejne już postępowanie przeciwko 26-latkowi. Pod koniec maja przeciwko mężczyźnie trafił do sądu akt oskarżenia, w którym zarzucono mu przestępstwa o takim samym charakterze.

31 maja braniewski sąd przychylił się do wniosku prokuratora oraz policjantów i zdecydował o tymczasowym aresztowaniu mężczyzny na okres 2 miesięcy.

Kryminalni wciąż pracują nad tą sprawą i zwracają się z prośbą do wszystkich osób, które mogły zostać pokrzywdzone działaniem 26-latka, aby zgłaszały się osobiście do Komendy Powiatowej Policji w Braniewie lub przekazały taką informację telefonicznie pod nr 55 244 02 00.

Źródło: KPP Braniewo

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Dasd #2742600 | 37.248.*.* 5 cze 2019 09:22

    Brawo Ty Darku szacun

    Ocena komentarza: warty uwagi (4) ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages