Niedziela, 15 grudnia 2019. Imieniny Celiny, Ireneusza, Niny

Wakacyjne zajęcia w MOS

2019-08-03 09:18:40 (ost. akt: 2019-08-03 09:26:02)

Autor zdjęcia: MOS Braniewo

Wakacje powinny być dla każdego dziecka czasem zabawy i aktywności fizycznej. Ci którzy w tym okresie pozostaną w miejscu zamieszkania, nie muszą obawiać się nudy. MOS w Braniewie przygotował szereg różnych zajęć i atrakcji.

Miejski Ośrodek Sportu w Braniewie przygotował na wakacje wiele propozycji, szczególnie dla dzieci i młodzieży. Tego lata proponuje uczestnikom zajęć wiele różnych form aktywności sportowej.

https://m.wm.pl/2019/07/orig/m1-567143.jpg

- Będziemy działać w wielu obszarach sportu i rekreacji i na wielu poziomach zaawansowania. W wielu dyscyplinach sportu i w różnych obiektach oraz miejscach rekreacji i sportu. Wakacje spędzane na kanapie przed telewizorem to już przeżytek. Teraz stawia się na aktywne spędzanie wolnego czasu i zdrowy styl życia. Dlatego też wszystkich małych i dużych miłośników aktywnego wypoczynku zapraszamy do udziału w zajęciach sportowo-rekreacyjnych mówi Magdalena Ingielewicz z Miejskiego Ośrodka Sportu w Braniewie. - We wtorki i czwartki zapraszamy też na zajęcia zumby.

https://m.wm.pl/2019/07/orig/m4-567146.jpg

Projekt „Wakacje z MOS Zatoka” jest przedsięwzięciem skierowanym do dzieci i młodzieży, którzy spędzają wakacyjny czas na terenie miasta i ma na celu wypełnienie im czasu wolnego w atrakcyjny sposób. Została przygotowana ciekawa propozycja dla amatorów sportowych wrażeń i zabawy na powietrzu. Propozycje imprez mają charakter ogólnorozwojowy.

https://m.wm.pl/2019/07/orig/m8-567157.jpg


Celem imprez jest integracja w grupie rówieśniczej i wdrażanie do samodzielności, a przede wszystkim poznawanie różnorodnych form aktywności fizycznej, nabywanie i kształtowanie nowych umiejętności oraz podnoszeniu poziomu swojej sprawności ogólnej.

https://m.wm.pl/2019/07/orig/m10-567161.jpg


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages