Wtorek, 7 lipca 2020. Imieniny Estery, Kiry, Rudolfa

Rusza Amatorska Liga Piłki Nożnej. Zgłoś swoją drużynę

2019-08-20 12:00:00 (ost. akt: 2019-08-20 13:23:45)

Piłka nożna\\\ Już we wrześniu na "Orliku" przy stadionie rozpocznie się kolejny sezon Braniewskiej Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej im. Czesława Staszczyńskiego.

Organizatorzy zapraszają wszystkie chętne zespoły do wzięcia udziału w rozgrywkach. Zgłoszenia do 31 sierpnia będą przyjmowane pod nr tel. 607828215 lub 507125223. Wszystkie mecze będą tradycyjnie rozgrywane na „Orliku” przy ul. Botanicznej. Czas trwania meczu wynosi 2x15 minut, przerwa max. 2 minut.
Zgłoszona drużyna powinna liczyć minimum 7 osób. Do ligi zostaną dopuszczone zespoły, które złożyły organizatorom formularz zgłoszeniowy zawierający nazwę drużyny oraz listę zawodników w niej występujących (imię, nazwisko, pesel, najpóźniej w dniu rozegrania 1 kolejki ligowej). Drużyna może liczyć max 15 zawodników plus 5 dopisanych najpóźniej do 5 kolejki ligowej.
W lidze udział mogą brać wszystkie osoby (od 16 roku życia) oraz zawodnicy grający aktualnie w klubach piłkarskich do ligi okręgowej włącznie (klasa C,B,A, liga okręgowa) oraz max dwóch zawodników z czwartej ligi.
Każda drużyna musi posiadać odrębne własne stroje, tak by z łatwością na boisku można było rozpoznać swojego zawodnika. W przypadku, kiedy drużyna nie będzie posiadała swojego kompletu będzie musiała zagrać w narzutkach będących na wyposażeniu Orlika.
Wszystkie mecze będą rozgrywane według wcześniej podanego terminarza. Mecze odbywać się będą w każdy wtorek (wyjątkiem są dni świąteczne przypadające w tych dniach).
O miejscu w tabeli rozgrywek decyduje kolejno: liczba zdobytych punktów, bezpośredni wynik spotkania lub dwumeczu, bilans bramkowy, ilość goli zdobytych, straconych, dodatkowy mecz.
Prowadzona będzie klasyfikacja na najlepszego strzelca ligi oraz bramkarza (decyduje ilość goli puszczonych oraz ilość rozegranych meczów - min. 6). Nagrody przyznawane będą na zakończenie całej ligi.
Liga będzie podzielona na dwie rundy wiosna/jesień, po których zostanie wyłoniona najlepsza drużyna. Pierwsze 3 zespoły otrzymają dyplomy oraz puchary. Natomiast pozostali obdarowani zostaną pamiątkowymi dyplomami.
Braniewska Amatorska Liga Piłki Nożnej ma wieloletnią tradycję. Założycielem i pomysłodawcą był wieloletni zawodnik i trener MOS „Zatoka” Czesław Staszczyński, dlatego też od jego śmierci, od sezonu 2016/2017 liga nosi jego imię.


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaPolub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages