Piątek, 14 sierpnia 2020. Imieniny Alfreda, Maksymiliana, Selmy

Kobieta miała prawie 3 promile i zabrane prawo jazdy za kierowanie w stanie nietrzeźwości. Podróż zakończyła w rowie

2019-10-01 12:35:48 (ost. akt: 2019-10-01 13:11:56)

Policjanci z braniewskiego ogniwa ruchu drogowego interweniowali wobec pijanej kierującej, która zjechała autem do rowu. Funkcjonariusze ustalili, że w chwili zdarzenia miała blisko 3 promile alkoholu w organizmie. Co więcej, jej prawo jazdy zostało już wcześniej zatrzymane także za jazdę w stanie nietrzeźwości.

Wczoraj (30.09.2019r.) około godz.19:00 policjanci zostali powiadomieni, że w okolicy miejscowości Glinka, w przydrożnym rowie znajduje się pojazd.

Na miejsce natychmiast skierowano patrol ,,drogówki’’. Funkcjonariusze zastali w samochodzie kobietę, która początkowo próbowała ich zmylić co do przebiegu zdarzenia tłumacząc, że to nie ona prowadziła samochód, a nieobecny na miejscu mąż.

Policjanci szybko jednak dotarli do prawdy. Okazało się, że 43-latka jadąc w kierunku Braniewa straciła panowanie nad autem i zjechała z drogi do rowu.

Przeprowadzone badanie jej stanu trzeźwości wykazało, że miała blisko 3 promile alkoholu w organizmie. Co więcej, funkcjonariusze ustalili, że ma ona zatrzymane prawo jazdy, także za jazdę w stanie nietrzeźwości. Teraz sprawą zajmą się kryminalni.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages