Sobota, 11 lipca 2020. Imieniny Benedykta, Kariny, Olgi

Legendarne wydarzenie taneczne!

2019-10-10 15:44:30 (ost. akt: 2019-10-10 15:48:08)

Autor zdjęcia: Arch. Organizatorów

Już w piątek 11 października zapraszamy na niezwykłe warsztaty taneczne. Braniewo jako jedno z trzech miast w Polsce będzie miejscem WARSZTATÓW DANCEHALL z utalentowanym tancerzem i nawijaczem - COJO HOTFOOT!

INICJATYWA Dance Studio to córka kolektywu sportowo-edukacyjnego Sportowa Inicjatywa. Od 2015 roku na terenie Warmii zrewolucjonizowaliśmy usługi sportowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Szkoła Tańca zajmuje się szkoleniem dzieci od 4 roku życia w różnych technikach tanecznych - jednakże serce i największą praktykę oddala technice pochodzącej ze słonecznej Jamajki - zwanej DANCEHALL. Ten energetyczny i inspirujący taniec posiada wiele swoich odsłon, w tym dedykowany dzieciom. I to właśnie trenowaniem właśnie dancehallu poświęciły się Karolina Jędrasik (główny instruktor) oraz Małgorzata Siedlik (właściciel)- stawiając na profesjonalizm, zaangażowanie i kreatywność. W tej chwili w Braniewie trenuje 7 grup formacyjnych. Kolejnymi, trenującymi Dancehall grupami są: Tolkmicko, Milejewo, Chruściel oraz Orneta i Pieniężno. Co łącznie daje siłę i moc 13 grup turniejowych!

Kadra Inicjatywa Dance Studio prężnie szkoli się na warsztatach w kraju i za granicą by przygotować grupy do startów w nowym sezonie tanecznym. Ponadto, opracowuje REWELACYJNY projekt NAJZDOLNIEJSZYCH Uczestniczek - tzn. Grupa PRO, która stara się o reprezentacje kraju na zawodach Dancehall Master World we Francji w lutym 2020 r. Z tej okazji opracowuje kampanie „100na100 Grupa PRO”, która pozyskiwać będzie 100 Przedsiębiorców i ludzi dobrego serca, którzy zechcę wesprzeć ich reprezentowanie nie zawrotną kwotą 100 PLN. Wkrótce szczegóły tej akcji.

Ponadto, dzięki uprzejmości Katarzyny Rozumek z Flowin'Style DanceStudio oraz Emilii Kozłowskiej z Dance Control Studio Tańca również i nasze Studio - Inicjatywa Dance Studio stanie się Gospodarzem kosmicznie autentycznych, nieskazitelnie inspiracyjnych i niewyobrażalnie pożądanych WARSZTATÓW DANCEHALL z tancerzem i nawijaczem - COJO HOTFOOT!

https://m.wm.pl/2019/10/orig/info-grafika-artykul-cojo-582478.jpg

Cała ta akcja tym bardziej kręci łezką w oku - ponieważ COJO odwiedzi nasz kraj - PO RAZ PIERWSZY, co oznacza, że nasze środowisko taneczne będzie miało - jako jedna z trzech lokalizacji w Polsce gościć go i czerpać od niego wiedzę - raz jeszcze przypomnijmy - U ŹRÓDŁA!!!

COJO to osoba niezwykle utalentowana, Warsztaty z nim to masa wiedzy, opowieści, historii i Dancehallu w najczystszej postaci! Każdy z Was (warsztaty nie uwzględniają ram wiekowych) może dołączyć do tego wydarzenia!

Lecimy zatem z konkretami:
KIEDY: 11 października 2019 (piątek)
GDZIE: Braniewo, Łąkowo 1, piętro +1, sala lustrzana (buty na zmianę oraz kurtki pozostawiamy w szatni basenowej, listę obecności podpisujemy w Recepcji INICJATYWA Dance Studio (czyli w naszej Klubokawiarni SZYSZKA)
ZAPISY: Na warsztat zapisujemy się wyłącznie pod nr 661733079 oraz poprzez formularz: http://bit.ly/2kZEj80

ZAPRASZAMY do zapisów - mamy jeszcze kilka wolnych miejsc!

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentowanie wyłączone

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Braniewianka #2803131 | 5.173.*.* 11 paź 2019 18:14

    I maja już chyba za dużo. Byłam zainteresowana zapisaniem syna na zajecia, spisałem wiec nr tel i zadzwoniłam. Nikt nie odebrał, liczyłam, ze oddzwoni. Niestety, nie doczekałam się. Wysłałam wiec wiadomość z informacja, ze jestem zainteresowana zajęciami tanecznymi dla dziecka - bez odzewu. Podobnie zreszta jak w przypadku szkółki piłkarskiej...

    Ocena komentarza: warty uwagi (4) ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages