Niedziela, 19 stycznia 2020. Imieniny Erwiny, Henryka, Mariusza

Nauczyciele – sympatyczni ale i wymagający

2019-11-02 11:48:14 (ost. akt: 2019-11-02 00:50:15)

W trakcie Dnia Edukacji Narodowej ogłoszono wyniki konkursu na najbardziej wymagającego i sympatycznego nauczyciela Było sporo emocji

Wśród zaproszonych do Szkoły Podstawowej w Płoskini gości znaleźli się: wójt gminy Płoskinia Zbigniew Kowalski, przewodniczący Rady Powiatu Braniewskiego Łukasz Korneluk, kierownik GOPS w Płoskini Elżbieta Kityk, emerytowani pracownicy szkoły: Zofia Cejko, Olga Dybowska i rodzice uczniów.
Wójt gminy wszystkim uczniom i nauczycielom życzył samych sukcesów w pracy zawodowej i życiu osobistym, zaś na ręce pani dyrektor złożył bukiet kwiatów w dowód wdzięczności za rzetelne i pełne poświęcenia zarządzanie placówką edukacyjną w Płoskini. Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego także podziękowali dyrekcji - w imieniu wszystkich uczniów - za codzienną opiekę i pomoc w rozwiązywaniu wszelkich problemów. Przewodnicząca Rady Rodziców Karolina Korneluk ogłosiła wyniki głosowania przeprowadzonego wśród uczniów na Najsympatyczniejszego Nauczyciela i Najbardziej Wymagającego Nauczyciela Szkoły Podstawowej. Pierwsze miano zdobyła Magdalena Kot i Marta Buczyńska, drugi tytuł przypadł Katarzynie Szulżyckiej. Kolejnym punktem uroczystości było wręczenie podziękowań przez panią dyrektor i przewodniczącego Rady Powiatu Braniewskiego dla nauczycieli i innych pracowników szkoły oraz dla przedstawicieli Rady Rodziców. Na akademii z okazji Dnia Edukacji Narodowej uroczyście pożegnano wieloletniego pracownika szkoły Danutę Białkowską przechodzącą w tym roku szkolnym na emeryturę. Ceremonię uświetnił program artystyczny w wykonaniu uczniów klas IV i zespołu wokalnego uczniów klas IV i V przygotowany przez nauczycieli Edytę Sorkowicz i Tomasza Maciejewskiego. Uczniowie klasy IV i uczeń klasy I przygotowali również portrety nauczycieli, które można było obejrzeć podczas przedstawienia, a następnie w holu korytarza szkolnego na parterze. Finałem obchodów Dnia Nauczyciela w Płoskini był konkurs matematyczny zorganizowany przez Elżbietę Sobolewską oraz Marka Raroka.

wch
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Sprawdzam #2813228 | 95.160.*.* 3 lis 2019 00:11

    Dzień Edukacji Narodowej? 2 listopada? Witold, serio? Odgrzewaj, ale bez przesady!

    ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages