Wtorek, 4 sierpnia 2020. Imieniny Dominiki, Dominika, Protazego

Policjanci podsumowali działania,,ZNICZ 2019’’

2019-11-04 15:59:21 (ost. akt: 2019-11-04 15:55:53)

Skontrolowanych ponad 150 pojazdów, 7 zatrzymanych pijanych kierowców, ujawnionych ponad 90 wykroczeń drogowych – to wynik policyjnych działań ,,Znicz 2019’’ na terenie powiatu braniewskiego.

Od 31 października do 3 listopada trwały wzmożone działania ,,Znicz 2019’’., Na głównych trasach powiatu braniewskiego, drogach dojazdowych do miast oraz w okolicach cmentarzy, policjanci drogówki dbali o porządek w ruchu drogowym i bezpieczeństwo podróżujących. Uwaga policjantów skupiła się na eliminowaniu utrudnień w ruchu poprzez jego upłynnianie, oraz na objęciu nadzorem głównych ciągów dróg w okresie występowania wzmożonego natężenia ruchu pojazdów.

W ciągu ostatnich kilku dni funkcjonariusze skontrolowali ponad 150 pojazdów. W ramach działań ujawnili także ponad 90 wykroczeń drogowych, spośród których aż 77 dotyczyły przekroczeń dozwolonych prędkości. Trzykrotnie mundurowi decydowali o sporządzeniu wniosku o ukaranie do sądu. W trakcie służby policjanci uniemożliwili także dalszą jazdę 7 pijanym kierowcom.

Policjanci pragną podziękować wszystkim mieszkańcom powiatu, którzy w dniu 1 listopada odwiedzali groby swoich bliskich za zrozumienie i okazaną dyscyplinę na drodze w związku z wprowadzoną tymczasową zmiana organizacji ruchu przy ul. Elbląskiej w Braniewie.
wch

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages