Czwartek, 23 stycznia 2020. Imieniny Fernandy, Jana, Rajmundy

Powiat braniewski gra z WOŚP

2020-01-12 12:54:44 (ost. akt: 2020-01-12 13:25:11)

W powiecie braniewskim trwa WOŚP. W zbiórkę zaangażowanych jest wielu wolontariuszy, którzy z puszkami w dłoniach zbierają datki. Odbywają się koncerty, kiermasze, biegi i licytacje.

W tym roku dowodzona przez Jurka Owsiaka fundacja zbiera pieniądze na zapewnienie najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej.

- Wybór tematu Finału to sprawa, nad którą zawsze pochylamy się długo i w szerokim gronie, konsultując z wybitnymi specjalistami z dziedziny medycyny. Temat, który wybraliśmy na 28. Finał dotyczy niezwykle istotnego, a nieco zapomnianego obszaru w polskiej służbie zdrowia. Widzimy to w dziesiątkach próśb o wsparcie, jakie dostajemy ze szpitali w całej Polsce. Mamy nadzieję, że Polacy po raz kolejny nam zaufają i że wspólnie zbierzemy środki, które pozwolą nam poprawić funkcjonowanie w kolejnej dziedzinie polskiej medycyny – mówi Jurek Owsiak, Prezes Zarządu Fundacji WOŚP.

WOŚP zagra we wszystkich miastach i gminach powiatu braniewskiego. Przygotowano wiele atrakcji m. in.: koncerty, kiermasze, zbiórki, pokazy i oczywiście licytacje przekazanych przedmiotów.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. Grant #2848256 | 188.147.*.* 12 sty 2020 23:35

  Jak się nazywa pani pierwsza od lewej strony na tym zdjęciu? Czyste piękno

  ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

  Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages