Poniedziałek, 30 marca 2020. Imieniny Amelii, Dobromira, Leonarda

Najlepsi strzelcy uhonorowani i nagrodzeni

2020-03-26 11:43:54 (ost. akt: 2020-03-26 11:48:02)

Autor zdjęcia: 9 Braniewska Brygada Kawalerii Pancernej

Podczas jednego z porannych apeli uhonorowano i udekorowano najlepszych strzelców 9 brygady. Puchary i medale wręczał oraz gratulował zwycięzcom dowódca 9 brygady.

W 9BBKPanc. przeprowadzono Mistrzostwa 9 brygady w strzelaniu z pistoletu i karabinka wojskowego. Najlepszymi strzelcami w klasyfikacji indywidualnej z broni krótkiej okazali się żołnierze batalionu dowodzenia, którzy zajęli trzy pierwsze lokaty. Zwyciężyli także w klasyfikacji zespołowej. Drugie miejsce zajęli żołnierze reprezentujący pododdziały skadrowane, na trzeciej pozycji ukończyli zawody żołnierze batalionu logistycznego.

W strzelaniu z karabinka najlepszy był żołnierz reprezentujący batalion zmechanizowany, a na drugiej i trzeciej pozycji uplasowali się żołnierze batalionu dowodzenia. Klasyfikację zespołową także wygrali żołnierze batalionu dowodzenia. Drugie miejsce zajął batalion logistyczny, trzecie batalion zmechanizowany.

Dowódca 9 Braniewskiej Brygady Kawalerii Pancernej płk Dariusz Kosowski pogratulował uczestnikom zawodów, a zwycięzcom uzyskanych wyników.


Czytaj e-wydanie


Gazeta Olsztyńska zawsze pod ręką w Twoim smartfonie, tablecie i komputerze. Codzienne e-wydanie Gazety Olsztyńskiej, a w piątek z tygodnikiem lokalnym tylko 2,46 zł.

Kliknij w załączony PDF lub wejdź na stronę >>>kupgazete.plW dzisiejszym wydaniu m.in.
Jan Szynaka, prezes firmy Szynaka Meble
Musimy przetrwać ten czas
Koronawirus coraz bardziej paraliżuje gospodarkę. Fabryka Michelin, która zatrudnia prawie 5 tys. osób, zawiesza produkcję na dwa tygodnie. Wcześniej zrobiła to Grupa Szynaka, zatrudniająca w swoich zakładach 3,5 tys. pracowników.


Szkoły chciały, system padł
Coś, co jeszcze niedawno wydawało się abstrakcją, przestało nią być w niewesołej rzeczywistości — szkoły przeszły na model cyfrowy. Szkoda tylko, że bez przygotowania. Już rano padły serwery, a część problemów pozostaje bez odpowiedzi.

Andrzej Wiktorowicz
Ultrasonografem w koronawirusa
Dzisiaj medycyna dyktuje warunki. Dlatego w Olsztynie powstają ultrasonografy do diagnostyki płuc, które ułatwiają szybkie monitorowanie pacjentów. Takie urządzanie bardzo ułatwiają prace medykom walczącym z koronawirusem.Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages