Piątek, 15 stycznia 2021. Imieniny Arnolda, Dory, Pawła

Czy jesteś zadowolony z funkcjonowania Urzędu Miasta?

2020-09-23 09:10:21 (ost. akt: 2020-09-23 09:11:41)
Urząd Miasta w Braniewie

Urząd Miasta w Braniewie

Autor zdjęcia: Karolina Król

Od 15 września do 30 listopada potrwa badanie satysfakcji klienta Urzędu Miasta Braniewa. Wszyscy pragnący podzielić się swoją opinią wypełnić mogą anonimową ankietę.

Jak informuje burmistrz Tomasz Sielicki, badania mają na celu określenie poziomu satysfakcji klientów urzędu. Ocena dotyczyć ma samej obsługi przez pracownika, sposobu załatwienia sprawy, jak również organizacji urzędu i funkcjonowania strony internetowej.

Anonimową ankietę mogą wypełnić wszyscy klienci, którzy zgodzą się na udział w badaniu. Formularze dostępne są w formie papierowej w Sekretariacie Urzędu Miasta Braniewa oraz we wszystkich wydziałach, a także na stronach internetowych bip.braniewo.pl i www.braniewo.pl.

Badanie składa się z 13 pytań, z czego jedno jest pytaniem otwartym.

W ankiecie zapytani zostaniemy między innymi o to, jak często korzystamy z usług UM i jak oceniamy uprzejmość i kulturę osobistą jego pracowników. Możemy również anonimowo przekazać władzom, co sądzimy o sprawności i szybkości obsługi oraz o kompetencjach, znajomości przepisów prawnych i fachowości pracowników jednostki. Badanie pozwoli nam również wypowiedzieć się na temat zrozumiałości informacji przekazywanych przez urzędników i oznakowania pomieszczeń w urzędzie.
Kreatywnością możemy wykazać się w ostatnim punkcie badania. W tym pytaniu możemy ująć swoje rady, które mogłyby usprawnić obsługę klientów braniewskiego urzędu.

— Ankiety będą zbierane w sposób ciągły. Raz w roku przeprowadzona zostanie ich analiza i sporządzone zostanie sprawozdanie. Uzyskane informacje prezentowane będą na stronie internetowej i tablicy ogłoszeń Urzędu Miasta Braniewa — zapowiada burmistrz Sielicki.

Wypełnione ankiety można wrzucać do 30 listopada do wyznaczonej skrzynki znajdującej się przy drzwiach do sekretariatu Urzędu Miasta Braniewa, pok.16, przy ul. Kościuszki 111.

Jak zaznacza Tomasz Sielicki: — Wybór anonimowych ankiet, jako narzędzia do przeprowadzenia badania, powinien sprzyjać uzyskaniu szczerych odpowiedzi i opinii. Tylko szczere odpowiedzi pozwolą do opracowania sposobów podwyższenia jakości usług świadczonych przez urząd i w konsekwencji zwiększenie zadowolenia wszystkich, którzy z nich korzystają.


Czytaj e-wydanie
Dziennik Elbląski zawsze pod ręką w Twoim smartfonie, tablecie i komputerze

Kliknij w załączony PDF lub wejdź na stronę >>>kupgazete.plPolub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. Fizi #2976152 | 194.49.*.* 24 wrz 2020 10:54

  HI HI HI A kto to będzie badał to samozadowolenie

  ! - + odpowiedz na ten komentarz

 2. lol #2975815 | 46.170.*.* 23 wrz 2020 12:04

  kiedy u nas w Olsztynie takie ankiety? anonimowe?

  Ocena komentarza: warty uwagi (2) ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

 • Goodgame Empire
 • Goodgame Big Farm
 • Goodgame Poker
 • Shadow Kings - The Dark Ages