Piątek, 15 stycznia 2021. Imieniny Arnolda, Dory, Pawła

Komunikat burmistrza: organizacja Wszystkich Świętych

2020-10-28 08:00:00 (ost. akt: 2020-10-27 12:19:26)

Autor zdjęcia: pixabay

Burmistrz Braniewa Tomasz Sielicki informuje o nieodpłatnej możliwości skorzystania z transportu komunikacji miejskiej w dniach 30.10-3.11 i apeluje o zachowanie wszelkich środków ostrożności.

Burmistrza Miasta Braniewa: Drodzy mieszkańcy, w związku z uroczystością dnia Wszystkich Świętych, która odbędzie się w niedzielę 1 listopada, apeluję do wszystkich osób odwiedzających cmentarze o zachowanie wszelkich środków ostrożności, w trosce o zdrowie nas wszystkich w tym trudnym okresie.
Z uwagi na to, że Święto przypada w weekend, proszę o rozłożenie wizyt na cmentarzach w czasie, aby ograniczyć możliwość zgromadzeń do minimum. W celu ułatwienia Państwu dostępu do cmentarzy przygotowaliśmy nieodpłatną możliwość skorzystania z transportu komunikacji miejskiej w dniach 30.10 – 3.11, zgodnie z harmonogramem znajdującym się poniżej.
W dniu Wszystkich Świętych o bezpieczeństwo nas wszystkich oraz sprawne przemieszczanie się w okolicach cmentarzy zadba policja. Zostaną również wyodrębnione specjalne strefy parkingowe z uwzględnieniem parkingów dla osób z niepełnosprawnościami.
Wspólnie dbajmy o nasze zdrowie i bezpieczeństwo!

Cmentarz ul. Elbląska


https://m.wm.pl/2020/10/orig/cmentarz-ul-elblaska-655720.jpg

Cmentarz ul. Morska


https://m.wm.pl/2020/10/orig/cmentarz-ul-morska-655722.jpg

Cmentarz ul. Olsztyńska


https://m.wm.pl/2020/10/orig/cmentarz-ul-olsztynska-655721.jpg

Legenda


https://m.wm.pl/2020/10/orig/legenda-655723.jpg

Rozkład parkingów:


Cmentarz przy ul. Elbląskiej: przy bramie cmentarnej (dla osób z niepełnosprawnościami), tereny zielone przed cmentarzem, parking na cmentarzu radzieckim, teren zielony przy ul. Wileńskiej.

Cmentarz przy ul. Morskiej: na terenie cmentarza (dla osób z niepełnosprawnościami), teren przy ul. Smutnej, plac przy SP3, parking przy ul. Morskiej – naprzeciwko browaru.

Cmentarz przy ul. Olsztyńskiej: przy bramie cmentarnej (dla osób z niepełnosprawnościami), parking przy Urzędzie Miasta oraz Dworcu Kolejowym, parking za cmentarzem - wjazd od ulicy Kościuszki.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages