Jedna wystawa, wiele technik

2011-12-07 09:44:09

Ceramika, rzeźba, mozaika, witraże, malarstwo — to wszystko zobaczymy 9 grudnia podczas wernisażu prac pochodzących z warsztatów terapii zajęciowej Polskiego Stowarzyszenia Osób z Upośledzeniem Umysłowym w Elblągu.

Braniewienia mogli już oglądać prace pochodzące z warsztatów terapii zajęciowej PSOUU na przełomie kwietnia i maja

Braniewienia mogli już oglądać prace pochodzące z warsztatów terapii zajęciowej PSOUU na przełomie kwietnia i maja

Autor: Aleksandra Jakimczuk

Dzieła powstały w trzech pracowniach: witrażu i technik różnych, ceramicznej i stolarstwa artystycznego. Opiekunami sekcji są profesjonalni artyści: Małgorzata Mielnicka, Bogusław Gromadzki i Józef Siwilewicz.

Braniewianie mieli już okazję zobaczyć prace stworzone przez podopiecznych stowarzyszenia na przełomie kwietnia i maja podczas wystawy „Trzy pracownie”. Wernisaż zgromadził wielu mieszkańców.

Dla osób, którym dzieła szczególnie przypadły do gustu będzie to okazja by znów zobaczyć je w Braniewie. Dla tych, którzy nie widzieli wystawy okazja by nadrobić zaległości.

Początek wernisażu o godz. 17.00. Wstęp wolny.

oja
Widziałeś coś ciekawego, chcesz podzielić się informacją, zdjęciami? Daj nam znać, a zajmiemy się Twoim tematem! Napisz do nas: internet@gazetaolsztynska.pl lub dodaj swój artykuł.

Komentarze 1 pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj swój komentarz

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

  1. troskliwy #468534 | 78.8.*.* 07-12-2011 09:55

    Ola domyślam się że chyba w BCK ale nalżało by to napisać.

    ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)