Sobota, 26 września 2020. Imieniny Cypriana, Justyny, Łucji

Podziel się:

Podziel się:

Harcerze proponują wspólny letni wypoczynek.

Jednym z naszych harcerskich zadań jest organizacja letniego wypoczynku dzieci i młodzieży. W tym roku chcemy zorganizować biwaki lata nieobozowego, weźmiemy udział w Ogólnopolskim Zlocie Grunwaldzkim oraz zorganizujemy dwa obozy turystyczno - wypoczynkowe w miejscowości Rabka Ponice i Zalesie w Beskidach.

Związek Harcerstwa Polskiego jest organizatorem letniego wypoczynku nie tylko dla dzieci i młodzieży zrzeszonej w organizacji.
Komenda Hufca ZHP w Braniewie w tym roku zaprasza na obozy turystyczno-wypoczynkowe organizowane w :
• Rabce Ponice (Pensjonacie BENIA, w terminie od 2 do 16 sierpnia 2017 roku, koszt 1200 zł, komendantką obozu będzie harcmistrzyni Grażyna Zalewska). W programie między innymi wędrówki i wycieczki po okolicach Gorców i Podhala, zajęcia rekreacyjne, sportowe, plastyczne i artystyczne. Propozycja adresowana jest do dzieci i młodzieży w wieku 7-17 lat.
• Zalesie k. Wadowic, Beskidy – obóz pod namiotami na Harcerskiej Bazie Obozowej Hufca ZHP Wadowice w Zalesiu. Obóz odbędzie się w dniach od 24 lipca do 6 sierpnia 2017 roku (14 dni), koszt pobytu 900 zł członkowie ZHP, 980 zł niezrzeszeni. Propozycja adresowana jest do dzieci i młodzieży wieku 7-16 lat. Organizatorem obozu jest harcmistrz Waldemar Wądzyński. W programie wycieczki i wędrówki Śladami Karola Wojtyły. Ogólną fabułą obozu jest w „Poszukiwaniu przygód”.
Hufiec Braniewo podając koszt obozu ma wkalkulowany pełny koszt pobytu dziecka (przejazd tam i z powrotem, noclegi, wyżywienie, realizacja programu opłaty za wstęp oraz ubezpieczenie i materiały programowe. Więcej informacji można uzyskać na stronie: www.braniewo.zhp.pl (na zakładkach obozowych gdzie można zgłosić się elektronicznie).
Zapraszamy :)
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: HSI oraz opublikowany na portalu Braniewo: Harcerze proponują wspólny letni wypoczynek.
Oceń artykuł:

(0)