W tym składzie cieszy wynik Zatoki

2015-09-28 12:28:17 (ost. akt: 2015-09-28 12:52:44)
Paweł Niewiadomski ( pierwszy z prawej) grał w defensywie, ale także i na bramce. Zabrakło Cieplińskiego i Ptaka

Autor zdjęcia: Adam Jakubiak

W 10. kolejce IV ligi Zatoka zremisowała w meczu wyjazdowym z beniaminkiem — Orłem Janowiec Kościelny. Tym razem w drużynie trenera Pawła Karpowicza zabrakło aż 10. piłkarzy z podstawowej kadry.

W pierwszej połowie nic się praktycznie ciekawego nie działo. Emocje na dobre rozpoczęły się dopiero na 15 minut przed zakończeniem meczu. W 75 min. Łukasz Wolak strzałem zza linii pola karnego wyprowadził Zatokę na prowadzenie. W 80 min. był już remis, a w 84 min. gospodarze objęli prowadzenie, kiedy to po faulu Dawida Sadowskiego arbiter wykluczył go z gry i podyktował jedenastkę. Jego miejsce pomiędzy słupkami zajął Paweł Niewiadomski, a goście grali w dziesiątkę. Rzut karny na bramkę zamienił pomocnik Orła i było 2:1. W 88 min. Tomasz Lubnau z rzutu wolnego doprowadził do wyniku 2:2. W 90 min. Niewiadomski w sytuacji sam na sam z napastnikiem miejscowych wyszedł obronna ręką i nic się na tablicy wyników nie zmieniło. Zatoka także miała w tym okresie gry okazje, ale nie były one już tak klarowne jak ta gospodarzy z 90 minuty.

Orzeł Janowiec Kościelny-Zatoka Braniewo 2:2(0:0)
Bramki: 0:1 - Wolak (75), 1:1 - (80), 2:1 - (rzut karny-84), 2:2 - Lubnau (88)

Zatoka: Sadowski (84 Niewiadomski) - Niewiadomski, Bobek, Jakimczuk, Gawryś, Kapica (85 Szczypiński), Budny (65 Lubnau), Łacman, Wolak, Komorowski, Ł.Szabliński (80 Paszkiewicz).

Podziel się  informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.  Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie.   Pomogę: Igor Hrywna