Czwartek, 21 września 2017. Imieniny Darii, Mateusza, Wawrzyńca

Rezerwy Stomilu lepsze od Zatoki

2015-10-26 12:23:12 (ost. akt: 2015-10-26 12:28:36)
Zatoka przegrała ze Stomilem II, ale remis byłby najbardziej sprawiedliwym wynikiem

Autor zdjęcia: Adam Jakubiak

W XIV kolejce IV ligi doszło do najciekawszego meczu. Zatoka Braniewo zajmująca czwarte miejsce w ligowej tabeli zmierzyła się ze Stomilem II Olsztyn. Po bardzo dobrym meczu w wykonaniu obydwu drużyn o jedną bramkę lepsi byli goście.

W pierwszej połowie to olsztynianie mieli więcej okazji do zdobycia bramki, ale na posterunku był Tomasz Ptak. Szczególnie zachwyt kibiców wzbudziła jego interwencja w 16 minucie, kiedy to Karol Żwir próbował zaskoczyć lobem bramkarza Zatoki, ale Ptak końcami palców zdołał skierować piłkę na poprzeczkę po czym ją jeszcze złapał. W 35 min z dystansu strzelał Maciej Bobek, ale Mieczkowski-bramkarz Stomilu bez problemu chwycił piłkę. Nieco później z ostrego kąta to samo uczynił Łukasz Wolak. W 41 min. po rzucie wolnym w wykonaniu Wolaka piłka trafiła w słupek ( trącił ją Cezary Ciepliński), ta spadła prosto pod nogi Daniela Komorowskiego i Zatoka na przerwę schodziła do szatni prowadząc 1:0. W 55 min. ponownie w roli głównej wystąpił Tomasz Ptak broniąc groźny strzał Żwira, ale już w 63 min. Japończyk Nishi Tsubasu doprowadził do wyrównania. W 70 min. Tomasz Chałas mając bardzo dużo swobody w polu karnym dokładnie przymierzył i było 1:2. W 77 min. Tomasz Szpakowski po dośrodkowaniu z prawej strony mając praktycznie przed sobą tylko pustą bramkę główkował, ale piłka minęła poprzeczkę.

Zatoka Braniewo-Stomil II Olsztyn 1:2(1:0)

Bramki: 1:0 - Komorowski (41), 1:1 - Nishi (63), 1:2 - Chałas (70)
Zatoka: Ptak - Niewiadomski, Ciepliński, Talapin, Łacman (83 Chomko), Szpakowski (85 Paszkiewicz), Bobek, Śniegocki, Wolak, Komorowski, Szabliński (65 Lewandowski).

Podziel się  informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.  Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie.   Pomogę: Igor Hrywna