Kolejny udany start Alicji Gajewskiej

2015-11-24 13:27:25(ost. akt: 2015-11-24 13:34:51)
Alicja Gajewska (szkoła Podstawowa nr 3 im. Senatu Rzeczpospolitej, kl VI a) trenuje w Uczniowskim Klubie Pływackim PIRAT w Elblągu

Autor zdjęcia: Archiwum prywatne

W sobotę (21 listopada) na krytej pływalni w Elblągu- Centrum Rekreacji Wodnej DOLINKA- odbyły się zawody pływackie "III Elbląska Jesień Pływacka" w kategoriach wiekowych 2003 i młodsi.
W zawodach uczestniczyła jedyna przedstawicielka Braniewa Alicja Gajewska (szkoła Podstawowa nr 3 im. Senatu Rzeczpospolitej, kl VI a ) – trenująca w Uczniowskim Klubie Pływackim PIRAT w Elblągu. W zawodach wzięło udział ponad 300 zawodników zrzeszonych w 13 klubach pływackich Polski, m.in. organizator zawodów UKP Jedynka Elbląg, Dwójka Morena Gdańsk, Wopr Malbork, KS Rekiny Osielsko, Orka Iława, MKS Delfin Malbork, UKS Siódemka Gdynia, KS Płetwal Szczytno, MUKS Piętnastka Bydgoszcz, MKS Medyk Giżycko, MKS ROŚ Pisz, oraz zespół z Rosji.

Alicja Gajewska startowała na dystansach 50 m grzbietem, 50 metrów kraulem, 100 metrów kraulem oraz w sztafecie 5x50 kraulem.

Na dystansie 50 kraulem Alicja zajęła drugie miejsce zdobywając srebrny medal z czasem 33:68 sek przegrywając jedynie z zawodniczką z Kaliningradu. Na dystansie 50 metrów grzbietem Ala zajęła 3 miejsce i zdobyła brązowy medal osiągając czas 42:37 sek. Natomiast na dystansie 100 metrów kraulem Ala zajęła 5 miejsce z czasem 1:17:62, poprawiając swój wynik życiowy z Mławy o 0,33 sek. Na sam koniec zawodów Ala wystartowała w sztafecie 5x50 metrów kraulem, gdzie wraz z koleżankami w swojej kategorii wiekowej zajęła 8 miejsce.

W klasyfikacji na najlepszą zawodniczkę w swojej kategorii 12 lat – Ala Gajewska zajęła bardzo dobre 5 miejsce.

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.  Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się  informacją:

Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie.   Pomogę: Igor Hrywna